W dniu 6 wrzesnia 2014r. na Stadionie Miejskim w Kłodawie odbyły się rozgrywki finałowe Turnieju Piłkarskiego o Puchar Zarządu, z okazji 65-lecia, Kopalni Soli "KŁODAWA" S.A.

W rozgrywkach tych uczestniczyły 4 drużyny reprezutujące grupy pracownicze spółki.

W meczu o III miejsce reprezentacja MECHANIKÓW pokonała drużynę GÓRNIKÓW 2:1, natomiast w meczu o Isze miejsce drużyna PRZERÓBKI MECHANICZNEJ pokonała reprezentację DOZORU 4:1.

Ostatecznie tabela kształtuje się nastepująco:

• I miejsce - PRZERÓBKA MECHANICZNA
  • II miejsce - DOZÓR
  • III miejsce - MECHANICY
  • IV miejsce - GÓRNICY

Najstarszym uczestnikiem turnieju był Andrzej Stępniak (Przeróbka Mechaniczna), natomiast najlepszym bramkarzem Sławomir Majewski (również Przeróbka Mechaniczna).

Równą ilość ilość bramek (po 4) zdobyło dwóch zawodników, dlatego obydwaj zostali ohonorowani tytułem najlepszego strzelca turnieju. Królami Stzrelców zostali:
Zbigniew Zwoliński (Przeróbka Mechaniczna)